Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


درباره سرزمین ربات ها

نویسنده : admin ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ تعداد نظرات : ۰
درباره سرزمین ربات ها

نیت و تلاش ما بر این اصل استوار است که  الهام بخش خلاقیت و نوآوری  باشیم

سرزمین ربات ها از سال ۹۱ فعالیت خود را تحت نام موسسه آموزشی اسپروز ( نمایندگی اسلامشهر، پیروزی ) در زمینه آموزش رباتیک آغاز کرد و به مدت ۵ اسال به عنوان نماینده این موسسه در سطح پیروزی و اسلامشهر ارائه خدمت نموده است و و طبق سیلابس آموزشی اسپروز که مورد تایید استاندارد فنی حرفه ای می باشد کلاس های آموزش رباتیک را برگزار کرده است .  از سال ۹۴ به دلیل وسعت فعالیت های آموزشی و همچنین پیشرفت در گستره های پژوهشی و تولیدی به عنوان یک مجموعه آموزشی مستقل به فعالیت های خود ادامه می دهد. و علاوه بر تجربه ۴ ساله و کسب مهارت های فنی اسپروز و گرفتن نیروهای فنی و متخصص و تجربیات جدید ، در این عرصه مستقلا با عنوان ” سرزمین ربات ها” ادامه فعالیت می دهد.

هدف ما این است که الهام بخش خلاقیت و نوآوری باشیم. خلاقیت و نوآوری در عرصه های مختلف؛  ارائه محصولات و خدمات متمایز و منحصر به فرد در محیطی جذاب، شاداب و دوستانه برای کارکنان و دانش آموزان در گروه های سنی مختلف آموزشی متفاوت، هدفدار، مبتی بر بهترین متدهای آموزشی دنیا و کارامد در ایران عزیز ما، خروجی مدار و تخصصی و گام به گام در چهار گروه سنی ۴ سال تا ۶، ۷ تا ۹ ، ۱۰ تا ۱۲ و ۱۲ سال به بالا، با سه محور آموزش حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری
ما بر این باوریم که  بهترین راهبرد، انجام دادن «یک» کار واقعا عالی است و البته باور داریم برای انجام دادن یک کار عالی به کارکنان عالی نیاز داریم. در سرزمین ربات ها، همه از بهترین ها هستند تا بهترین کارهای ممکن را انجام دهند.
ما در راهی که پیش رو داریم، تلاش خواهیم کرد سازمانی باشیم که توامان که در حال رشد روزافزون می باشد، ابتدا از مجموعه خودمان و سپس فرزندان عزیز ایران عزیزمان را در بستر فرهنگ کار تیمی و ارزشهای اخلاق گرایانه برای  نسلی که بار آموزش آن را به گردن داریم تقویت و ارتقاء دهیم  .

ما با تمام توان می کوشیم برای جوانان کارآفرینی کنیم و فرصت های شغلی خوبی فراهم آوریم و میراثی ارزشمند برای ایران عزیزمان به جا بگذاریم.
ما می خواهیم ایران را بهتر از آنگونه هست، بسازیم با یاری خداوند و کمک شما دوستان عزیز

درباره نویسنده